دبستان و پیش دبستانی غیردولتی پسرانه سپهردانش اداره آموزش و پرورش شهرستان ترکمن

برای شروع پیش ثبت نام سال تحصیلی 1401-1400 کلیک کنید

اهداف آموزشی

تعالی فرزند شما هدف ماست

۱- تلاش در جهت رشد علمی و توان فکری و پرورش استعدادهای ذهنی

۲- تقویت روحیه ی پژوهشی و نوآوری و قوه ی ابتکار

۳- ارتقاء کیفی آموزش با بهره مندی از شیوه های نوین آموزشی

۴- افزایش راهبردهای یادگیری در دانش آموزان

۵- افزایش سطح دانش و اطلاعات عمومی آنان

۶- اصلاح روش های ایجاد انگیزه در دانش آموزان

دبستان پسرانه سپهر دانش

دبستان و پیش دبستانی غیردولتی سپهردانش فعالیت خود را در پاییز 1397 آغاز نمود.دبستان سپهردانش از آغاز فعالیت تاکنون در ارایه خدمات آموزشی و پروزشی فرزندان شما فعالیت داشته. سرمایه نخستین سپهردانش، اعتماد بی دریغ اولیای گرانقدر مجموعه می باشد.

مجموعه مدیریتی سپهردانش سعی دارد با بهره گیری از معلمین مجرب و متخصص در امر آموزش که از برجسته ترین نقاط قوت این مدرسه است، سهم خود را در پیشرفت علمی شهرستان و استان ایفا نماید. این مدرسه دارای کلاس های هوشمند وسیستم همچنین اولیا دسترسی به تمام فعالیت های دانش آموز از طریق سایت مدرسه را دارا می باشند.

 

 

آغاز پیش ثبت نام دبستان و پیش دبستانی غیردولتی سپهردانش از دوم اردیبهشت

دبستان و پیش دبستانی غیر دولتی سپهردانش در اطلاعیه ای، آغاز پیش ثبت نام آموزشگاه را اعلام کرد. بر این اساس، پیش ثبت نام دبستان و پیش دبستانی غیردولتی سپهردانش از پنح شنبه دوم اردیبهشت 1400 آغاز و تا پایان روز دوازدهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

متقاضیان ثبت نام (پایه های پیش دبستانی تا ششم) در آموزشگاه می توانند با مطالعه دقیق فایل آموزشی که در ذیل این اطلاعیه آمده، با نحوه ثبت نام در آموزشگاه آشنا شوند. بر اساس این اطلاعیه، پیش ثبت نام آموزشگاه از دوم اردیبهشت  با مراجعه به سامانه ستاد ثبت نام در سایت http://www.sepehre-danesh.ir  انجام می شود.

 اولیای گرامی دانش آموزان پس از پیش ثبت نام در سامانه ثبت نام و تکمیل مشخصات لازم،  مراحل پیش ثبت نام خود را انجام دهند.

تذکر مهم: برای انجام پیش ثبت نام در آموزشگاه ابتدا فایل آموزشی را به دقت مطالعه نمایید آنگاه از درگاهی که لینک آن برایتان گذاشته شده است به «سامانه پیش ثبت نام آنلاین» مراجعه کنید و مراحل خواسته شده در سامانه را به دقت پیگیری نمایید تا پیش ثبت نام شما تکمیل شود.

فایل های ضمیمه :

مدارک لازم برای ثبت نام کلاس اول ابتدایی

مدارک اصلی لازم برای ثبت نام کلاس اول

والدین دانش آموزان کلاس اول ابتدایی برای ثبت نام در مدارس ابتدایی و شروع حضور در مدرسه و کلاس درس باید برخی از مدارک لازم را به مسئولین مدرسه تحویل دهند تا آن ها بتوانند با ثبت این اطلاعات در پرونده دانش آموز، سابقه تحصیلی و نمرات ابتدایی آن ها را در سامانه سناد ابتدایی ثبت کرده و در آینده در اختیار مسئولین و معلمان مقاطع بالاتر قرار دهند.

اطلاعات اصلی درخواست شده برای ثبت نام اول دبستان مدارکی هستند که ارائه آن ها به مدرسه الزامی می باشد و در صورتی که نقص یا مشکلی در این مدارک وجود داشته باشد ثبت نام نوآموز کلاس اولی با مشکل موجه شده و ممکن است ثبت نام دانش آموز در مدرسه انجام نشود. 
برای آشنایی بیشتر والدین دانش آموزان کلاس اولی در ادامه این بخش مدارک اصلی لازم جهت ثبت نام در پایه اول ابتدایی را ارائه کرده و به شرح آن ها می پردازیم.

 

مدارک الزامی ثبت نام اول ابتدایی

 

  • اصل و کپی شناسنامه پدر دانش آموز
  • اصل و کپی کارت ملی پدر دانش آموز
  • اصل و کپی  شناسنامه مادر دانش اموز
  • اصل و کپی کارت ملی مادر دانش آموز
  • اصل و کپی شناسنامه دانش آموز
  • شش قطعه عکس ۴*۳
  • اصل کارت واکسن دانش آموز

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مبارک باد.

مشاهده مطالب قدیمی تر...

آخرین مطالب ما


مواجه ی دانش آموزان با تکنولوژی


تاثیر اعتماد به نفس در دانش آموزان


پرورش دانش آموزان خلاق